Nihat, Nadire’ye Açıklama Yapıyor - Maria ile Mustafa 3.Bölüm

NTC MEDYA

2,2 хил. показвания-0

  “MARIA İLE MUSTAFA” 3. Bölüm Özet
  Galip'in ateşlediği silah ortalığı karıştırır. Mustafa'nın Gonca'dan ayrılmamasını isteyen Kudret, Maria'yı kovar. Karnında Mustafa'nın bebeğini taşıyan Maria, aşkıyla gururu arasında ne yapacağını bilemez! Reyhan'ın söyledikleri onu bir karar vermeye zorlar. Nadire, intikam hırsı ve öfkesi nedeniyle olanlardan büyük bir suçluluk duyar. Maria, hayatını en zor kararını vermeye çalışırken, aşkı uğruna bütün dünyayı karşısına alan Mustafa'nın Maria'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. İkisi de kendilerini bekleyen çok büyük tehlikeden habersizdirler!
  =============================
  Kanala Abone Olmak İçin: bit.ly/ntcmedyatv
  =============================
  Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.
  Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi, “Maria ile Mustafa”nın başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent paylaşırken, projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor.
  =============================
  Künye:
  Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
  Yönetmen: Faruk Teber
  Senaryo: Mahinur Ergun
  Oyuncular:
  #MariaileMustafa #HilmiCemİntepe #JessicaMay #TamerLevent #HaldunBoysan #AlpayAtalan #EzgiÇelik #HakiBiçici #ZeynepGülmez #HülyaGülşen #TuğbaTutuğ #ÖzlemUlukan #MustafaAçılan #HiraKoyuncuoğlu #CemKarakaya #MineTüfekçioğlu #DerinDenizGörgülü #BurakBerkayAkgül #NeyraKayabaşı

  Публикуван на преди 4 месеца

  Коментари